AHAVA Age Control Rozjasňujúci a protivráskový očný krém 15ml

Age Control Brightening & Anti Fatigue Eye Cream 15ml

novinka AHAVA Age Control Rozjasňujúci a protivráskový očný krém 15ml

Očný krém s ľahkou, gélovo krémovou textúrou, obohatený o Minerály z Mŕtveho mora a rastlinné výťažky, ktoré účinne bojujú proti prvým známkam starnutia očného okolia.

Očný krém poskytuje intenzívnu hĺbkovú hydratáciu a výživu vďaka patentovaným zložkám plným Minerálov z Mŕtveho mora - Osmoter™, Haloxyl™, 3D™Komplex, GelAlg™, Fucogel™, pomocou ktorých minimalizuje výskyt jemných liniek a známok únavy. Obsahuje Jojobový olej, ktorý je prevenciou dehydratácie pleti, zmakšuje pleť a dodává jej výživu. Podporuje mikrocirkuláciu krvi, odstraňuje otoky, zvyšuje hydratáciu pleti a zanecháva očné okolie plné vitality.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je bez parfumácie, krém je alergologicky testovaný a schválený pre citlivú pokožku.

Použitie: Aplikujte ráno a večer množstvo malého hrášku na končeky prstov na čistú pleť a vmasírujte do pokožky očného okolia.

 

AGE CONTROL

Produkty tejto pleťovej rady sú určené pre unavenú, mdlú pleť s vráskami, dehydratovanú, ktorá potrebuje dodať lesk, žiaru, hydratáciu a výživu. Produkty sú doporučené pre vek 30+. Spojením účinkov patentovaných zložiek Osmoter™, Komplexu VF™, Komplexu 3D™ a Urban™, bude pleť opäť žiarivá, hydratovaná, dokonale vyživená a zároveň chránená proti vonkajším vplyvom.

 

Minerálny pleťový Osmoter™

Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™. Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

 

45,00 €
Do 7 dní
Kód produktu: AHA108
EAN: 697045154418
Hodnotenie produktu
0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
K produktu odporúčame

AHAVA Nočný výživný krém pre normálnu až suchú pleť 50ml

Minerálny hĺbkovo hydratačný a výživný nočný krém na tvár obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ obsahujúcu 21…
33,50 €

AHAVA Dead Sea Osmoter Hydrogélové vankúšiky pod oči Obsah: 1x4gr

SOS pre unavené oči - Dead Sea Osmoter™ Hydrogélové vankúšiky pod oči majú okamžitý účinok. Redukujú otoky a tmavé…
5,50 €

AHAVA Minerálny Roll-on deodorant pre mužov Magnesium Rich 50ml

Jemný, svieži Roll-on deodorant pre mužov obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a…
13,00 €

AHAVA Celonočná maska s Kyselinou Hyalurónovou 50ml Obsah: 50ml

Celonočná vysoko hydratačná maska s Kyselinou Hyalurónovou dodáva pleti dokonalú hebkosť, pružnosť, vláčnosť a…
38,00 €

AHAVA Minerálny sprchový gél Obsah: 200ml

Hĺbkovo hydratačný sprchový gél je obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a extrakt Aloe…
14,00 €

AHAVA Uplift protivrásková, hydratačná a liftingová maska 17gr

Intenzívna protivrásková maska je založená na exkluzívnej kombinácii patentovaných zložiek plných Minerálov z Mŕtveho…
4,50 €
Najnovšie články v našom BLOGU
Pripravte vašu pokožku na sychravé dni

Pripravte vašu pokožku na sychravé dni

Starostlivosť o pleť v lete

Starostlivosť o pleť v lete

Hodnotenie obchodu

Vy už odchádzate?

Dáme Vám zľavu 5%

Stačí vyplniť Váš email a získate zľavu 5% na prvý nákup.

Navyše Vás budeme informovať o skvelých akciách.

Dermocentrum.sk