Doprava a platba

Ku kúpnej cene tovaru je pripočítaná:

a) Doprava podľa vybraného spôsobu dopravy a miesta doručenia. Cenu za dopravu hradí Kupujúci podľa zvoleného spôsobu dopravy uvedeného v objednávke, ktorým je:

  • Kuriér GLS - 3,50€

Tovar bude doručený na zákazníkom zadanú adresu zvyčajne nasledujúci pracovný deň od prevzatia kuriérom. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný emailom. Dopravca o stave balíka zákazníka informuje emailom/sms. Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené kuriérom GLS.

  • Slovenská pošta - 2,50€

Tovar bude doručený na zákazníkom zadanú adresu zvyčajne do 3 pracovných dní od expedovania tovaru z nášho skladu. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný emailom. Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie objednaného tovaru zavinené Slovenskou poštou.

  • Osobný odber - 0,00€

Osobný odber je možný v lekárni Amuletum na Sabinovskej 15 v Prešove, tovar je pripravený v mieste osobného odberu ihneď po expedovaní tovaru z nášho skladu. O expedovaní tovaru je zákazník informovaný mailom. Objednaný tovar je potrebné prevziať do 7 pracovných dní.

     - pri objednávke nad 40€ je doprava bezplatná         

 

b) Platba - Platbu hradí Kupujúci týmto spôsobom:

  • Prevodom na účet - 0,00€

Bezhotovostná platba. Tovar bude Kupujúcemu odoslaný po pripísaní platby na náš účet.

  • On-line platobnou metódou CardPay - 0,00€

Bezhotovostná platba. Tovar Vám bude odoslaný po uhradení platby cez platobnú bránu, ak je Kupujúci klientom ktorejkoľvek banky vlastniaci platobnú kartu VISA, VISA Electron, V-Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International, American Express.

  • Dobierka - 1,00€

Za tovar Kupujúci zaplatí hotovosťou pri jeho preberaní.

- Ak si Kupujúci zvolil niektorú z platieb, okrem dobierky, tovar bude Kupujúcemu odoslaný až po pripísaní peňažných prostriedkov na účet Predávajúceho.

- Faktúra na kúpnu cenu tovaru vrátane ceny za dopravu a platbu vystavená Predávajúcim, ktorá bude zaslaná Kupujúcemu spolu s tovarom, slúži zároveň ako daňový doklad a dodací list. V prípade, keď Kupujúci vykoná úhradu za tovar (kúpna cena vrátane ceny dopravy a platby) vopred a Predávajúci nie je schopný zabezpečiť dodanie tovaru, Predávajúci bezodkladne vráti zaplatenú kúpnu cenu Kupujúcemu spôsobom dohodnutým medzi zmluvnými stranami.

- Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto.

- Objednávky vybavujeme v lehote 1-14 dní. Tovar, ktorý máme skladom odosielame v čo najkratšom možnom čase. Tovar, ktorý nemáme skladom hneď objednávame. 

Ak Kupujúci obdrží notifikačný e-mail s textom „Stav Vašej objednávky: Odoslaná“, zásielku môžete očakávať o 1 – 3 pracovné dni.

Môže sa stať, že notifikačný e-mail o potvrdení alebo ozname stavu objednávky nedorazí ku Kupujúcemu z dôvodu nastavení filtra spamu u jeho poskytovateľa e-mailu. V takom prípade Predávajúci odporúča overiť si stav telefonicky na čísle 0948 823 731 alebo e-mailom na adrese: info@dermocentrum.sk.

- Ak si Kupujúci zvolil platbu prevodom z účtu, klikne na pole „PLATBA PREVODOM NA ÚČET“ na číslo účtu:

 

Číslo účtu Dermocentrum: VÚB: 1861279351/0200

Konštantný symbol: 0008

Variabilný symbol: číslo objednávky

Suma: celková čiastka

SWIFT: SUBASKBX

IBAN: SK46 0200 0000 0018 6127 9351

Najnovšie články v našom BLOGU
Aké sú príznaky rosacey a kuperózy a ako sa líšia?

Aké sú príznaky rosacey a kuperózy a ako sa líšia?

Rosacea je chronické, epizodické zápalové ochorenie, ktoré postihuje až 10 % dospelej populácie.…

Intolerancia na deodoranty pri citlivej pokožky

Intolerancia na deodoranty pri citlivej pokožky

Najčastejším symptómom reakcií na dezodoranty je červená, olupujúca sa vyrážka na miestach, kde sa…

Používaním stránok prevádzkovateľa BB-Medikal, spol. s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.