Ducray Kertyol P.S.O. keratoredukčný liečebný krém 100ml

Kertyol P.S.O. keratoredukčný krém  prispieva pri odstraňovaní lupín v ložiskách (v plakoch) na tele (lakte, kolená) a vo vlasovej pokožke vďaka kombinácii a pôsobeniu látok: Mikronizovaná síra, známa ako keratoredukčná látka znižuje vrstvy zrohovatených kožných buniek a a pomáha odstraňovať šupinatenie. Kyselina glykolová prispieva k olupovaniu a podporuje účinok síry. Kertyol pomáha rýchlo upokojiť začervenanie a svrbenie s dlhodobým efektom. Glycerín pôsobí ako hydratačná a zmäkčujúca zložka. Kompletné zloženie Kertyol P.S.O. tak pomáha zmenšovať olupovanie a hrúbku šupín, pri zabezpečení dobrej znášanlivosti.

 

Objem: 100 ml
 

Aplikácia:

Telo - Naneste krém 2x denne (ráno a večer) na postihnuté miesta za pomoci miernej masáže a nechajte pôsobiť aspoň 20 minút.. Ak je to potrebné, opláchnite prebytok krému čistou vodou. Používajte po dobu jedného mesiaca aj keď dôjde k zlepšeniu stavu po 2 týždňoch používania.
Vlasová pokožka - Aplikujte krém pomocou špeciálne upraveného uzáveru v cestičkách medzi vlasmi každý večer. Nechajte pôsobiť celú noc a ráno zmyte so šampónom Elution. Odporúčaná dĺžka používania je 14 dní. Zabráňte styku s očami. Počas použitia obmedzte slnenie a vždy používajte slnečnú ochranu.

14,31 €
17,89 €
Kód produktu: d030774
Značka: DUCRAY
Modelová rada: KERTYOL PSO - Lupiny v plakoch (psoriáza)
Konzistencia : Šampón
Typ pleti : Vlasy s lupinami
K produktu odporúčame

Vichy Dercos šampón proti lupinám pre citlivú vlasovú pokožku 200ml

Šampón proti lupinám pre citlivú pokožku, 200ml
16,09 €
Najnovšie články v našom BLOGU
Urob si jednoduchý test a zisti svoj typ pleti!

Urob si jednoduchý test a zisti svoj typ pleti!

Starostlivosť o detskú pokožku v zime

Starostlivosť o detskú pokožku v zime

Používaním stránok prevádzkovateľa BB-Medikal, spol. s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.