AHAVA Bahenný peeling na tvár Obsah: 100ml

Facial Mud Exfoliato 100ml

novinka AHAVA Bahenný peeling na tvár Obsah: 100ml

Jemný peeling na tvár obsahuje Bahno z Mŕtveho mora, patentovanú zložku Osmoter™ - exkluzívnu kombináciu Minerálov z Mŕtveho mora, Vitamín E a iné prírodné zložky, ktoré jemne hĺbkovo čistia pokožku.

Obsahuje prášok Kyseliny mliečnej, ktorá pomáha odstraňovat odumreté kožné bunky tým, že rozpúšťa väzby, ktoré ich držia pohromade. AHAVA používa vegánsku Kyselinu mliečnu získanú z javorového cukru a cukrovej trstiny.

Peeling jemne odstraňuje odumreté kožné bunky vďaka Bahnu z Mŕtveho mora, drobnými zrnkami čistí pokožku a stimuluje obnovu buniek. Pleť je hladká, čistá, hydratovaná a rozžiarená.

Neobsahuje Parabény a ani Sulfáty SLS/SLES, je alergologicky testovaný a schválený i pre citlivú pokožku.

Použitie:

Naneste malé množstvo na navlhčenú tvár a jemne masírujte.

Vyhnite sa oblasti okolo očí a sústreďte sa na T zónu tváre.

Dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Doporučujeme používať 2 až 3x týždenne v kombinácii s AHAVA Čistiacou bahennou maskou na tvár.

 

TIME TO CLEAR  - ČISTENIE PLETI

  • Každodenné čistenie pleti určuje kvalitu a stav pokožky
  • Všetky čistiace produkty AHAVA nevysušujú pokožku, sú bez Parabénov, bez Sulfátov a bez Alkoholu a obsahujú vysoko hydratačnú patentovanú zložku   Osmoter™ 

     

    Minerálny pleťový Osmoter™

    Čo je na kozmetike AHAVA jedinečné - Minerálny pleťový Osmoter™ (MPO). Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces jej starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

    Všetky výrobky AHAVA obsahujú exkluzívny Minerálny pleťový Osmoter™.

 

22,50 €
Dočasne vypredané
Kód produktu: AHA97_100
EAN: 697045150090
Hodnotenie produktu
0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
K produktu odporúčame

AHAVA Minerálny Roll-on deodorant pre mužov Magnesium Rich 50ml

Jemný, svieži Roll-on deodorant pre mužov obohatený o patentovanú zložku Osmoter™ plnú Minerálov z Mŕtveho mora a…
13,00 €

AHAVA Dermud Krém na ruky Obsah: 40 ml

Hĺbkovo vyživujúci intenzívny  krém na ruky obohatený o Bahno a Minerály z Mŕtveho mora hĺbkovo hydratuje a vyživuje…
4,50 €

AHAVA Age Control Podkladová esencia 100ml

Podkladová Esencia z rady AGE CONTROL znásobuje účinky výrobkov, ktoré sú aplikované po jej nanesení a prenikajú do…
39,00 €

AHAVA Extreme Denný light krém SPF30 50ml

Extreme denný light krém SPF 30 pre celodennú ochranu pleti pred poškodením UV žiarením, pre spevnenie, hĺbkovú…
54,00 €

AHAVA Superfood telový peeling Kurkuma & Toskánsky kel 200ml

Super obnovujúci telový peeling Kurkuma & Toskánsky kel dokonale regeneruje pokožku vďaka sile antioxidantov, ktoré…
17,00 €

AHAVA Intenzívne hydratačné sérum s Kyselinou Hyalurónovou 30ml

Intenzívne pleťové sérum s Kyselinou Hyalurónovou dodáva pleti dokonalú hebkosť, pružnosť, vláčnosť a dodáva jej…
38,00 €
Najnovšie články v našom BLOGU
Pripravte vašu pokožku na sychravé dni

Pripravte vašu pokožku na sychravé dni

Starostlivosť o pleť v lete

Starostlivosť o pleť v lete

Hodnotenie obchodu

Vy už odchádzate?

Dáme Vám zľavu 5%

Stačí vyplniť Váš email a získate zľavu 5% na prvý nákup.

Navyše Vás budeme informovať o skvelých akciách.

Dermocentrum.sk