A-DERMA EXOMEGA CONTROL Emolienčný BALZAM

suchá koža 1x400 ml

novinka A-DERMA EXOMEGA CONTROL Emolienčný BALZAM
Suchá Veľmi suchá Atopická

Suchá koža so sklonom k atopii, ktorá trpí svrbením. Tvár a telo. Vhodné už od narodenia.
• Zaručená účinnosť A-Derma Exomega Control: Proti škrabaniu. Okamžite upokojuje a kontroluje pocity podráždenia spojené so suchosťou kože.
• Bezpečnosť a prírodné zloženie: Obsahuje extrakt z výhonkov (mladých rastliniek) ovsa Rhealba® získaných z organického poľnohospodárstva. Prírodné sterilné zloženie, bez konzervantov a bez parfumácie.
• Textúra šetriaca čas: 1 aplikácia denne. 24h hydratácia. Rýchla absorpcia.

 

Objem: 400ml

 

Aplikácia:

Naneste A-Derma Exomega Control 1x denne na kožu vopred umytú prípravkom hygieny Exomega. Tvár a telo. Pre získanie produktu otvorte uzáver a stlačte tubu. Po každom použití odstráňte prebytočný prípravok z viečka a potom uzatvorte. Pre vytlačenie zostávajúceho množstva produktu z tuby postupne tubu rolujte smerom dole.

22,09 €
Skladom
Kód produktu: d900023
EAN: 3282770074628
Značka: A-DERMA
Konzistencia : Balzam
Typ pleti : Suchá, Veľmi suchá, Atopická
Hodnotenie produktu
0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
K produktu odporúčame

A-DERMA EXOMEGA CONTROL Emolienčný KRÉM

Emolienčný krém na suchú kožu so sklonom k atopii. Tvár a telo. Vhodné už od narodenia - novorodenci, deti, dospelí.…
22,39 €

BeauTerra - hodvábny sprchový olej s vôňou CITRUS

Hodvábny sprchový olej s citrusovou vôňou, ktorý sa v kontakte s vodou mení na krémovú penu. Perfektná kombinácia…
12,77 €

A-DERMA EXOMEGA CONTROL Sprchový olej

Zvláčňujúci sprchovací olej bez mydla proti škrabaniu, 500ml
18,79 €

MYDLO TEA TREE - ANTISEPTICKÉ - CM

Pevné antiseptické mydlo. Obsahuje olej z Tea Tree, zvláčňuje a vyživuje pleť. 100% rastlinné, netestované na…
6,39 €

BeauTerra SPRCHOVÝ GÉL Verbena Citrón

Super výživný sprchový gél 2 v1 pre telo aj vlasy pre všetky typy pokožky. Zloženie bohaté na hydratačné a výživné…
15,79 € 12,30 €

BIODERMA Atoderm Sprchový gél

Jemný sprchový gél na suchú a citlivú pokožku, 1 liter
21,29 €
Najnovšie články v našom BLOGU
Pripravte vašu pokožku na sychravé dni

Pripravte vašu pokožku na sychravé dni

Starostlivosť o pleť v lete

Starostlivosť o pleť v lete

Hodnotenie obchodu

Vy už odchádzate?

Dáme Vám zľavu 5%

Stačí vyplniť Váš email a získate zľavu 5% na prvý nákup.

Navyše Vás budeme informovať o skvelých akciách.

Dermocentrum.sk