Viete, čo sú ceramidy?

Viete, čo sú ceramidy?

Kozmetika značky CeraVe obsahuje pokožke prospešné cerdamidy. Viete, čo sú ceramidy?

Ceramidy tvoria 50 % kožnej bariéry

Ceramidy sú druhom lipidových molekúl, ktorý sa prirodzene vyskytuje v pokožke. Sú kľúčové pre obnovu a hydratáciu kožnej bariéry. Bez ceramidov by bola pokožka suchá, podráždená a svrbela by.

Ceramidy obnovujú a hydratujú

Aplikácia produktov s obsahom ceramidov zlepšuje funkciu kožnej bariéry, postupne pomáha doplniť a obnoviť úroveň lipidov, zvýšiť hydratáciu a stimulovať ďalšiu syntézu lipidov, čo prispieva k posilneniu ochrannej bariéry pokožky.

Ceramidy sú vo všetkých produktoch CeraVe

CeraVe obsahuje unikátnu kombináciu 3 ceramidov prirodzene sa vyskytujúcich v pleti: ceramid 1, ceramid 3 a ceramid 6-II. Navyše obsahuje aj cholesterol, mastné kyseliny a fytosfingozín. Tieto zložky pôsobia synergicky na udržanie optimálneho stavu kožnej bariéry.

Technológia CeraVe

Unikátna patentovaná štruktúra. Vo vrstvách multivezikulárnej emulzie (MVE), kde sa striedajú olejové a vodné fázy, sú obsiahnuté pleti vlastné ceramidy 1, 3 a 6-II, mastné kyseliny a fytosfingozín. Táto štruktúra umožňuje, že sa aktívne látky uvoľňujú postupne a vďaka tomu je pokožka hydratovaná počas celého dňa.

CeraVe v súčasnosti ponúka kompletný rad prípravkov starostlivosti o pleť, ktorý bol vyvinutý pod dohľadom dermatológov. Ich cieľom je ponúknuť riešenie ľuďom, ktorých trápi suchá, popraskaná a krehká pokožka. Prípravky CeraVe pomáhajú zlepšiť funkciu kožnej bariéry, zvýšiť hydratáciu pokožky a stimulovať ďalšiu syntézu lipidov.

Najnovšie články v našom BLOGU
Starostlivosť o pleť v lete

Starostlivosť o pleť v lete

Jarný DETOX pleti

Jarný DETOX pleti

Vy už odchádzate?

Dáme Vám zľavu 5%

Stačí vyplniť Váš email a získate zľavu 5% na prvý nákup.

Navyše Vás budeme informovať o skvelých akciách.

Dermocentrum.sk